Kategoriler
Sepetim

AR-GE

ULUSLARARASI FORMÜLİSTLER

Evcil hayvan mamalarının yüksek kaliteli olabilmesinde yalnızca yenilebilirlik yeterli değildir. Aynı zamanda, besin değerlerinin doğru emilimi için sindirilebilirliğinin de iyi olması gerekmektedir.

Bilimsel veri olarak en güncel bilgilerden yararlanan, uluslararası tecrübeye sahip formülistlerimiz, evcil hayvanların eksiksiz bir şekilde beslenebilmeleri adına tüm formülleri büyük bir özen ve dikkatle hazırlar.

 

 

SERTİFİKALI HAMMADELER İLE YÜKSEK KALİTELİ İÇERİKLER

Yüksek kaliteli bir evcil hayvan maması için, hammadde de en az formül kadar önemlidir. Uluslararası tedarikçilerimizden özenle seçilen sertifikalı hammaddeler, gerekli tüm testlerden geçirilerek, üretim aşamasına dahil edilir.

Hammaddelerimizi tedarik ederken herhangi yapay renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu madde içermeyen tedarikçileri tercih ederiz.

Kalite kontrol laboratuvarımızda, hammaddelere göre spesifik bir çok analiz uygulanmaktadır. Bu analiz sonuçlarının üretime ve kalitemize uygunluğu kontrol edilir ve ilgili hammadde tam analiz onayı aldığı takdirde üretime dahil edilir.

 

EN İYİ ÜRÜNLER İÇİN EN SON TEKNOLOJİ

Tecrübeli kalite kontrol ve laboratuvar ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla kurduğumuz laboratuvarımızla, evcil hayvanlarımıza en iyi mamaları sunmak için özen ve dikkat çalışıyoruz.

Fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik tüm analizlerden geçerek onay olan hammaddeler onay aşamasının ardından, hazırlanan formülasyonlara göre besin değerlerini karşılayacak şekilde üretimde kullanılır.

Son teknoloji makineler ile üretim aşamasından geçen hammaddeler, ürün haline geldikten sonra da bir çok analize girer. Bu analizlerden onay aldığı taktirde dağıtım için araçlara yüklenir ve evcil hayvanlar ile buluşmak için sevk edilir.

HAYVAN DENEYİNE KARŞIYIZ

Bizler için hayvan refahı ve sağlığı her zaman önceliktir. Üretimimiz ve analizlerimizin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmamaktadır.

 

GELECEĞİMİZ İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Her bir küçük adımın dünyamız için oldukça önemli olduğu bilinci ile, tesisimizde sürdürülebilirliği özümsüyor ve bu yolda kendimizi geliştiriyoruz.

Temiz enerjinin %40’nı, tesisimize kurmuş olduğumuz güneş panelleri ile sağlıyor, seçmiş olduğumuz son teknoloji cihazlar sayesinde daha az enerji kullanıyoruz.

 

Ayrıca tesisimizin merkezi konumu sayesinde yakın kaynaklardan kaliteli hammaddeleri temin edebiliyor ve bu sayede de dünyamıza minimum karbon ayak izi bırakarak, hem evcil hayvanların yüksek kaliteli beslenmesini sağlıyor, hem de onlara sağlıklı bir ömür vaat ediyoruz.